İade Koşulları

roiusnaturals.com sitesinden aldığınız ürünü, teslimat tarihinden itibaren en geç14 gün içerisinde faturası ile iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin e-mail aracılığıyla 14 gün içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, ürünü, faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretinin müşteri tarafindan karşılanarak gönderilmesi gerekir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürünün ve bedelin iade edilebilmesi şartları aşağıdadır:

İade orijinal kutu ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu bozularak yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak, yapılan ödeme hesabına geri yatırılacaktır. Bu sureler bildirim tarihinden itibaren en geç on gündür.

İade adresi : Meşrutiyet Cad. No:102/10 Beyoğlu/İstanbul
Telefon : 0212 249 32 17
İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, hesabınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda veya hesabınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Bankanızdan takip edebilirsiniz.