Gizlilik İlkeleri

Bizim için, kişisel bilgilerinizi korumanın çok önemli olduğunu ve bunların gizliliğine saygı duyduğumuzu bilmenizi istiyoruz. It'sBEAUTICOOL.com sitemizden alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Sipariş verirken kolaylık yaşamanız için bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş takibinizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamak için kullanılacak,bazı dönemlerde de kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler ve promosyon bilgileri size iletilecektir.

It'sBEAUTICOOL, kişisel bilgilerinizi kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. It'sBEAUTICOOL'un yürürlükteki yasalar uyarınca ve idari, adli ve diğer resmi makamların talebi üzerine bu bilgileri kanunlar çerçevesinde ifşa etme hakkı saklıdır.

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları' nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı bilgileri It'sBEAUTICOOL tarafından görülmez ve kaydedilmez).