Schmidt's Deodorant Marka Hikayesi

Schmidt’s Deodorant’ın Amerika, Portland’daki bir evin mutfağında başlayan hikayesi:

"Geleneksel deodorantlar neredeyse bir yüzyılı aşkın bir zamandır koltukaltı kadar hassas bir bölgeye kesinlikle uygun olmayan içeriklerden üretilmeye devam ediyor. Ne yazık ki doğal alternatifler de şimdiye kadar beklentileri karşılayamıyordu. Bu nedenle Schmidt’s Deodorant doğdu. Ödüllü formülü ile Schmidt’s kimyasal markalara oranla çok daha yüksek performans gösteriyor. Schmidt’s kullanarak siz de deodorantlar hakkında kötü önyargılarınızdan kurtulabilirsiniz.”

Jaime Schmidt

Schmidt’s Deodorant Markası Yaratıcısı 

YEPYENİ BİR DEODORANT DENEYİMİ!

Schmidt’s Amerika Portland’da yeni bir anne adayının mutfağında mütevazı bir başlangıç yaptı. Jaime, her zaman doğal kozmetiğe meraklı bir kadın olarak tüm ailesinin de doğal ürünler kullanması hedefiyle natürel bileşenler hakkında öğrenmeye ve zamanla üzerlerinde çalışmaya başlıyor.

Natürel deodorantların etkin olmaması konusundaki genel yargıyı bilen Jaime, insanların bu görüşünü değiştirecek formülü yaratmayı kendine misyon edinir. Bu konuda uzun dönem çok çeşitli test ve araştırmalar yaparak en başarılı formüle ulaşıyor. Schmidt’s Deodorant hem tüm gün kalıcılığını koruyor, hem cilde iyi uyum sağlıyor hem de harika kokuyor. İlk örnekleri çevresindekilerle paylaştığında Schmidt’s performansı ile onlardan da tam not alıyor. Böylece başlarda lokal olarak ürününü tanıtmaya ve satış noktaları ile buluşturmaya başlıyor. Mağazalarda ve lokal doğal ürün pazarlarında büyük beğeni ile karşılanan ürünün kısa sürede stokları tükeniyor. 

“Güçlü marka savunucuları sayesinde Schmidt’s Deodorant’ın etkisi Amerika çapında büyük yankı uyandırdı.”

Güçlü marka savunucuları sayesinde Schmidt’s Deodorant’ın etkisi Amerika çapında büyük yankı uyandırdı. Marka, birçok önemli kanaat önderinden, basından ve güzellik blogger’larından olumlu yorumlar alıp ün kazanarak zamanla dünyaya açıldı. Bu dönemde doğal yaşam gurusu Alicia Silverstone Schmidt’s tutkunları arasında katıldı. NBC Today Show, Fox News gibi önemli TV programlarında yer aldı. Bir sonraki aşamada Schmidt’s stratejik partnerlik kurarak aldığı yatırım sayesinde üretim kapasitesini ve lojistik ağını geliştirdi. Böylece dünya çapında binlerce eve ve yerel satış noktalarına ulaşma imkanı kazandı. Jaime’nin marka misyonuna bağlılığını sürdüren Schmidt’s Ekibi olarak müşterilerimizin verdikleri destek ve duydukları güven sayesinde en iyi yaptığımız şeye devam ediyoruz: İnsanların deodorantlar hakkındaki düşüncelerini değiştirmeye!