ÜCRETSİZ KARGO!
0 Sepetim
Sepete eklendi
  Sepetinizde 1 ürün var
  Sepetinizde 1 ürün var
  Toplam
  Alışverişi Tamamla Alışverişe Devam Et

  Dünyadan ve Türkiye’den doğal, temiz, insan ve doğa sağlığına saygılı, sürdürülebilir, organik, vegan markaları bünyesinde buluşturan yeni nesil güzellik portalı Itsbeauticool.com, Türkiye’nin en “temiz” niyetli markalarından birini daha sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyar! 

  Rosece aslında ilk olarak cildinde atopik dermatit problemi olan bir kız çocuğu için yaratıldı. Gülce, Nurgül Dirlik gibi yüksek biyolog ve botanikçi bir anneye sahip olmak konusunda çok şanslıydı. Önce kendi kızının problemlerine eğilen ve anne-bebek serisi ile üretmeye başlayan Nurgül Dirlik, üretim-geliştirme sürecinde aslında birçok kişinin temiz ve doğal cilt bakım ürünlerine ulaşmadıklarını fark ederek çalışma alanını hayli geliştiriyor. 

  Bugün itsbeaticool.com’da 40 civarında ürünü satışta bulunan markanın en önemli özelliği saf yağlar, bitki suları, bitki özleri, vitaminler, mineraller, organik içerikler ve organik sertifika kuruluşları tarafından onaylanan içerikler ile ürünlerini formüle etmesi. 

  Eğer bitkisel yağların yarattığı mucizelerle tanıştıysanız, ama bu yağların güvenilir ve başarılısı hangisidir diye bir arayış içerisindeyseniz Rosece’nin yağ menüsünü incelemenizi öneririz. Ayrıca besleyici yüz serumları, arındırıcı yüz yıkama jeli ve detox tonik gibi ürünleri de es geçmeyin! 

  Rosece ürünlerini incelemek için lütfen tıklayın!