Schmidt’s Deodorant’ın Kavanozlarını Denemeniz için 4 Neden!

Schmidt’s Deodorant’ın Kavanozlarını Denemeniz için 4 Neden!

Bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimalle çoktandır Schmidt’s Deodorant’ın sağlıklı dünyasını tanıyorsunuzdur. Aluminyum, fitalat, paraben gibi kimyasallardan uzak, kansere neden olmayan ve üstün performans sağlayarak sizi yarı yolda bırakmayan bu mucizevi deodorantı; artık zararları kanıtlanmış, sağlığınıza düşman antiperspirantlarla ya da geleneksel deodorantlarla karşılaştırmıyoruz bile. 

Kısacası bizim yarışımız kendimizle! 

Peki siz? Stickçi misiniz? Yoksa kavanozcu mu? 

Eğer kavanozu hiç denemediyseniz işte sizi karşı takıma transfer edebilecek 4 harika neden!    

  1. Cam Aşkına! Eğer kola içerken cam şişe tercih ediyorsanız, suyunuzu cam damacanadan içmeye özen gösteriyorsanız, buz dolabınız, baharat rafınız cam kavanozlarla doluysa o zaman takımı hiç bozmayın biz size dedodorantınızı da cam kavanozda verelim. Özel üretim bu cam kavanozlar incetilmiş yapısı ile ağırlık yapmaz.
  1. Tutumlu Tüketici Dostu! Kozmetik ürünleri kullanırken hep ambalajın dibinde, köşesinde kalan ve parmağınızla ulaşamadığınız kısımdan şikayet etmez misiniz? Hele tutumlu olmak sizin için önemliyse, mesela tabağınızda çocukluğunuzdan beri bir tanecik pirinç bile bırakmamaya gayret eden, israf karşıtı bir yapınız varsa sizi çok iyi anlıyoruz. Schmidt’s de anlıyor. Cam kavanozun her köşesini rahatça sıyırabileceğiniz spatulasıyla size harika bir çözüm sunuyor.
  1. Tek Kavanoz, Çoklu Kullanım! Schmidt’s Deodorant’ın unisex parfümleri evde eşlerin birlikte kullanımı için çok uygun. Ambalajın içinden çıkan spatula sayesinde ürünü doğrudan teninize değdirmeden uygulayabildiğiniz için rahatça çok kişi kullanabilirsiniz.
  1. %100 Kontrol! Kavanoz deodorant kullandığınız zaman miktarını bir kimyager hassasiyetinde ayarlayabilirsiniz. Böylece kendi deneyiminizden yola çıkarak optimum memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

 

Eğer siz de Kavanozcular arasına katılmak istiyorsanız şimdi alışverişe başlayın!